JAK DOSTARCZAMY PACZKI?

Współpracujemy z firmą kurierską DHL, dzięki czemu posiadamy dwie opcje dostawy. Więc każdy znajdzie wygodne rozwiązanie dla siebie.

Ekspresowa przesyłka kurierska na wskazany adres lub do jednego z 14 000 tysięcy puntów obsługi paczek (stacje benzynowe, sklepy i salony prasowe) m.in: Żabka, inmedio, ABC, Lidl, Stokrotka, Shell.

W bardzo prosty sposób możesz wybrać punkt odbioru paczki , który znajduje się blisko Ciebie. Firma DHL cały czas dodaje na swoja mapę odbiorów nowe punkty więc znajdziesz coś dla siebie. Ta forma jest świetną alternatywą dla paczkomatów. W tym wypadku, kiedy tworzymy dla Was świeże kosmetyki, staramy się aby transport nie umniejszył absolutnie ich wartościom. Więc produkty trafiają bezpośrednio do Waszych rąk, albo do jednego z punktów odbioru. Wszystkie te punkty bez wyjątku są klimatyzowane więc Wasze kosmetyki przebywają w najlepszych dla nich warunkach atmosferycznych .

Nasze koszty dostawy

  • Przesyłka DHL prosto do Twoich rąk: 15,00 zł.
  • Przesyłka DHL do dowolnego punktu na mapie: 15,00 zł - odbierasz w dogodnym dla Ciebie czasie.
  • Przesyłka DHL pobraniowa. Płacisz dopiero wtedy jak kurier wita się z Tobą 20,50 zł.
    Darmowa dostawa od wartości koszyka 350 zł - obowiązuje jeżeli zapłacisz z góry

Ile trwa dostawa?

Nasze paczki wyjeżdzają od nas maksymalnie do 48h plus czas jaki potrzebuje firma kurierska na dostarczenie paczki. Ja sama wiem, że zamawiając online chciałabym aby towar już był u mnie. Dlatego wiem, jak to jest ważne. Zdarza się, że paczka gdzieś utknie, ale jak dasz nam szybko znać, że coś z przesyłką jest nie tak - szybko działamy.

Druga ważna kwestia to to, iż nawet DHL-owi zdarzają się niemiłe zachowania i tłuką nasze produkty, które staramy się zabezpieczać najlepiej jak potrafimy . Dlatego, jeżeli widzisz czerwoną taśmę DHL na naszej paczce wiedz, że nie my ją pakowaliśmy, zwiększ czujność i sprawdż przy kurierze . Jeżeli jest przemoczona to także warto jest sprawdzić czy to nie potłuczony produkt.

Dostawa realizowana jest za pośrednictwem:

  • firmy kurierskiej DHL – czas dostawy maksymalnie 3 dni robocze;

Co zrobić jeżeli spotka Cię to o czym napisałam?

Kurier ma przy sobie protokół szkody, spisujesz go przy nim, wysyłasz do nas , a my zajmujemy się resztą. Oczywiście na drugi dzień wysyłamy do Ciebie pełnowartościową paczkę

Dlaczego nie paczkomaty?

Paczkomat to puszka. Która w czasie słonecznych dni mocno się nagrzewa, a zimą chłodzi. Ja z dużą dbałością podchodzę do każdego jednego produktu, dbam o to aby każdy produkt dla Was był świeży. Przegrzany czy wyziębiony nie jest fajny. Dlatego fajną alternatywą aby nie czekać na kuriera przez pół dnia w domu jest dostawa do jednego z punktów Dhl.

Listę POP znajdziesz tutaj

Każdy z tych punktów jest klimatyzowany, ze stałą temperaturą. Tym samym Twoje naturalne kosmetyki są bezpieczne.

Zobacz najbliższe punkty POP DHL