Peeling

Po co go stosować, co daje naszej skórze?
Dobry peeling potrafi zdziałać cuda i już po pierwszym użyciu zaobserwujesz różnicę na swojej skórze. Skóra jest gładka jak jedwab, odżywiona , jest zdrowa i wygląda młodziej.

Read More

AWOKADO

Zgodnie z koncepcją Tradycyjnej Medycyny Chińskiej AWOKADO ma naturę termiczną ochładzającą, smak słodki. Awokado buduje krew i Yin, działa harmonizująco na wątrobę, nawilżająco na płuca i jelita. Czy wiesz, że.. – jest to naturalne źródło lecytyny, pożywienia dla mózgu, – ponad 80% wartości kalorycznej awokado stanowi lekkostrawny tłuszcz, głównie w […]

Read More

Jak zniwelować cienie pod oczami?

Wczoraj na facebooku umieściłyśmy ankietę odnośnie tematu cieni pod oczami, a dokładniej który z kre,ów z naszej produkcji jest idealny właśnie pod oczy. 70% z Was wiedziało, iż kremem tym jest krem z olejkiem z awokado. Jest on lekki, delikatny, należy go przechowywać w lodowe , a to już w tym przypadku jest atutem

Read More

Cera naczynkowa

Cera naczynkowa charakteryzuje się widoczną siecią teleangiektazji, czyli widocznych na skórze rozszerzonych naczyń włosowatych, wyglądem przypominających cieniutkie niteczki lub drzewiaste rozgałęzienia. Pod wpływem różnych bodźców, które powodują gwałtowne rozszerzenie i kurczenie się naczynka, dochodzi do pojawienia się rumienia, uczucia rozgrzania i pieczenia.

Read More

Jak chronić skórę w chłodne dni!!!!

Pielęgnacja skóry zimą znacznie różni się od pielęgnacji skóry wiosną czy latem. Niska temperatura, silny i mroźny wiatr – wszystko to często powoduje podrażnienia skóry. Dodatkowo przebywanie w ogrzewanych pomieszczeniach sprawia, że skóra staje się przesuszona, matowa, szara i nadwrażliwa i nie pomagają zwykłe kremy nawilżające, ponieważ nie przenikają do głębokich warstw skóry. Szczególnej pielęgnacji wymaga cera naczyniowa.

Read More

Wartości odżywcze Awokado

Lubimy surowce, które można w różnoraki sposób wykorzystać . Wykorzystujemy w kuchni i w kosmetyce. Awokado to owoc, który bardzo łatwo zjeść, a w dodatku posiada wiele właściwości leczniczych i wartości odżywczych. Awokado dzięki zawartości kwasu oleinowego obniża poziom cholesterolu, a zawarty w nim potas reguluje ciśnienie krwi. Ale uwaga – awokado jest najkaloryczniejszym z owoców.

Read More

Peeling dłoni

Dłonie tak jak twarz są naszą wizytówką. Często są narażone na wpływ mnóstwa czynników szkodliwych takich jak; zimno, woda, detergenty, środki chemiczne, wiatr i inne. Należy o nie dbać z należyta starannością. Dłonie gładkie , bez przebarwień to dłonie wyglądające młodo. Zalecane jest używanie codziennie kremów do rąk mocno nawilżających , ale często to nie wystarcza. Dlatego raz w tygodniu rekomendujemy wykonanie w warunkach domowych peelingu. Myślisz , że to trudne? Nie , zaraz Ci to udowodnimy.

Read More

Masło Shea

Masło Shea , które użyliśmy jako jednego z surowców w naszym kremie ma bardzo szerokie zastosowanie w kosmetologii. Masło karite (shea) jest surowcem bardzo docenianym, otrzymywanym z owoców…

Read More